• Thor: Ragnarok

    ★★★½

  • The Boat That Rocked

    ★★★½

  • Roma

    ★★★★

  • The Wolfpack

    ★★★★

  • No Burqas Behind Bars

    ★★

  • The Big Short

    ★★★½

  • Captain Marvel

    ★★½

  • A Matter of Loaf and Death

    ★★★★

  • A Close Shave

    ★★★★

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★½

  • Guardians of the Galaxy

    ★★★★

  • Black Panther

    ★★★½

  • Avengers: Infinity War

    ★★★

  • Get Out

    ★★★½