• Imperium

    ★★★½

  • This Is Not a Film

    ★★★½

  • Palm Springs

    ★★★½

  • Emma.

    ★★★½

  • Sieranevada

    ★★★½

  • The Mauritanian

    ★★★½

  • My Octopus Teacher

    ★★★½

  • Captain America: The Winter Soldier

    ★★★½

  • You Will Die at Twenty

    ★★★½

  • Bad Trip

    ★★★½

  • In the Loop

    ★★★½

  • Ma Rainey's Black Bottom

    ★★★½

  • Girlhood

    ★★★½

  • Hunt for the Wilderpeople

    ★★★½

  • The Deer Hunter

    ★★★½

  • Beats

    ★★★½

  • American Graffiti

    ★★★½

  • WandaVision

    ★★★½