Barbie has logged 13 entries for films during April 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
The Mitchells vs. The Machines

The Mitchells vs. The Machines

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
29
Legally Blonde

Legally Blonde

2001
×
★★½
Read the review Edit this entry  
27
The Falcon and the Winter Soldier

The Falcon and the Winter Soldier

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Mortal Kombat

Mortal Kombat

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
22
A Million Ways to Die in the West

A Million Ways to Die in the West

2014
×
★½
Read the review Edit this entry  
21
The Secret World of Arrietty

The Secret World of Arrietty

2010
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Dolemite Is My Name

Dolemite Is My Name

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Landline

Landline

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
14
12 Angry Men

12 Angry Men

1957
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Chronicle

Chronicle

2012
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
11
Another Round

Another Round

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
07
War Dogs

War Dogs

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
04
Edward Scissorhands

Edward Scissorhands

1990
×
★★★★
Read the review Edit this entry