• Stronger

    ★★½

  • Romeo & Juliet

    ★★★★

  • Little Miss Sunshine

    ★★★★½

  • Good Time

    ★★★★

  • Late Night

    ★★★★

  • Bird Box

    ★★★

  • Cuba and the Cameraman

    ★★★

  • News of the World

    ★★½

  • Chernobyl

    ★★★★½

  • The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring

    ★★★

  • The Dig

    ★★★½

  • Planes, Trains and Automobiles

    ★★★

  • Casting JonBenet

    ★★★

  • One Night in Miami...

    ★★★½

  • Spree

    ★½

  • Ready Player One

    ★★★½

  • Lost Girls

    ★★★½

  • Rocketman

    ★★★½