Elle has logged 11 entries for films during April 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
Avengers: Endgame

Avengers: Endgame

2019
×
★★★★½
Edit this entry  
28
Eighth Grade

Eighth Grade

2018
×
★★★
Edit this entry  
27
The Perfect Date

The Perfect Date

2019
×
★★★
Edit this entry  
26
Captain America: The Winter Soldier

Captain America: The Winter Soldier

2014
×
★★★★★
Edit this entry  
24
Avengers: Endgame

Avengers: Endgame

2019
×
★★★★½
Edit this entry  
24
Avengers: Endgame

Avengers: Endgame

2019
×
★★★★½
Edit this entry  
23
Avengers: Endgame

Avengers: Endgame

2019
×
★★★★½
Edit this entry  
09
Ocean's Eight

Ocean's Eight

2018
×
★★★½
Edit this entry  
06
Unicorn Store

Unicorn Store

2017
×
★★★★
Edit this entry  
04
Shazam!

Shazam!

2019
×
★★★½
Edit this entry  
03
The Beach Bum

The Beach Bum

2019
×
★★★★
Edit this entry