bill hader ginsburg has logged 15 entries for films during April 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
27
Fosse/Verdon

Fosse/Verdon

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
23
The Falcon and the Winter Soldier

The Falcon and the Winter Soldier

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
21
Pitch Perfect

Pitch Perfect

2012
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
17
The Royal Tenenbaums

The Royal Tenenbaums

2001
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Monday

Monday

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
16
The Falcon and the Winter Soldier

The Falcon and the Winter Soldier

2021
×
Read the review Edit this entry  
15
The Social Network

The Social Network

2010
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
10
The To Do List

The To Do List

2013
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
The Falcon and the Winter Soldier

The Falcon and the Winter Soldier

2021
×
Read the review Edit this entry  
07
I, Tonya

I, Tonya

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Edward Scissorhands

Edward Scissorhands

1990
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Barb and Star Go to Vista Del Mar

Barb and Star Go to Vista Del Mar

2021
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
03
Shiva Baby

Shiva Baby

2020
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
03
The Falcon and the Winter Soldier

The Falcon and the Winter Soldier

2021
×
Read the review Edit this entry  
01
Inherent Vice

Inherent Vice

2014
×
★★★★
Read the review Edit this entry