• Black Widow

    ★★★★

  • Things Heard & Seen

    ★★★

  • Moulin Rouge!

    ★★★★

  • Chaos Walking

    ★★½

  • Twilight

    ★★★★★

  • MOTHER

    ★★★★

  • The Treatment

    ★★½

  • Long Shot

    ★★★½

  • Can You Keep a Secret?

  • Yentl

    ★★★

  • Knives Out

    ★★★½

  • #Alive

    ★★★

  • Whitney

    ★★★★

  • Crazy Rich Asians

    ★★★½

  • Sex and the City

    ★★

  • Knocked Up

    ★★★

  • The Quiet Man

    ★★★½

  • Blended

    ★★