ena has logged 24 entries for films during February 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
26
WandaVision

WandaVision

2021
×
Read the review Edit this entry  
25
Edgeplay: A Film About The Runaways

Edgeplay: A Film About The Runaways

2004
×
Read the review Edit this entry  
24
The Runaways

The Runaways

2010
×
★★★★
Edit this entry  
23
The Runaways

The Runaways

2010
×
★★★★
Edit this entry  
22
The Grand Budapest Hotel

The Grand Budapest Hotel

2014
×
★★★★
Edit this entry  
21
It's a Sin

It's a Sin

2021
×
Edit this entry  
21
The Perks of Being a Wallflower

The Perks of Being a Wallflower

2012
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Cars

Cars

2006
×
★★★★
Edit this entry  
19
WandaVision

WandaVision

2021
×
Read the review Edit this entry  
14
About Time

About Time

2013
×
★★★½
Edit this entry  
14
To All the Boys: Always and Forever

To All the Boys: Always and Forever

2021
×
★★½
Edit this entry  
13
Judas and the Black Messiah

Judas and the Black Messiah

2021
×
★★★★
Edit this entry  
13
WandaVision

WandaVision

2021
×
Read the review Edit this entry  
10
James Dean

James Dean

2001
×
★★★
Edit this entry  
08
Dazed and Confused

Dazed and Confused

1993
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Steve Jobs

Steve Jobs

2015
×
★★★★
Edit this entry  
07
Pulp Fiction

Pulp Fiction

1994
×
★★★★½
Edit this entry  
06
Promising Young Woman

Promising Young Woman

2020
×
★★★
Edit this entry  
05
Malcolm & Marie

Malcolm & Marie

2021
×
★★
Edit this entry  
02
Gods and Monsters

Gods and Monsters

1998
×
★★½
Edit this entry  
02
Desert Hearts

Desert Hearts

1985
×
★★★★
Edit this entry  
02
Black Mirror: San Junipero

Black Mirror: San Junipero

2016
×
Edit this entry  
02
Twilight

Twilight

2008
×
★★★★
Edit this entry  
01
Scooby-Doo

Scooby-Doo

2002
×
Edit this entry