• The Beatles: Get Back

    ★★★★★

  • Finch

    ★★★½

  • Midnight Mass

    ★★★★½

  • Squid Game

    ★★★½

  • Schumacher

    ★★★★

  • The Green Knight

    ★★★★½

  • Black Widow

  • Friends: The Reunion

    ★½

  • Oxygen

    ★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★

  • Stowaway

    ★★★½

  • Mare of Easttown

    ★★★★½

  • Murder Among the Mormons

    ★★½

  • Crime Scene

    ★½

  • Below Zero

    ★★★

  • Censor

    ★★★½

  • The Dig

    ★★★½

  • Night Stalker: The Hunt for a Serial Killer

    ★★★

  • Death to 2020

    ★★★½

  • News of the World

    ★★★½

  • The Ripper

    ★★½

  • Wonder Woman 1984

    ★★

  • The Midnight Sky

    ★★½

  • Carmel: Who Killed Maria Marta?

    ★★★★

  • The Queen's Gambit

    ★★★★½

  • Soul

    ★★★★

  • The Wolf of Snow Hollow

    ★★★½

  • American Murder: The Family Next Door

    ★★½

  • Challenger: The Final Flight

    ★★★★

  • The Kid Detective

    ★★★★½

  • The Devil All the Time

    ★★★½

  • Tenet

    ★★★

  • Hamilton

    ★★★★★

  • Athlete A

    ★★★★

  • Eric Andre: Legalize Everything

    ★★★★

  • Greyhound

    ★★★★

  • Da 5 Bloods

    ★★★★½

  • 8:46

    ★★★★★

  • The Last Days of American Crime

    ★½

  • Tom Walker: Very Very

    ★★★★

  • Judith Lucy: Judith Lucy Vs Men

    ★★★★

  • Alice Fraser: Savage

    ★★★★½

  • Celia Pacquola: All Talk

    ★★★★

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★

  • Black Holes: The Edge of All We Know

    ★★★★½

  • The Trials of Gabriel Fernandez

    ★★★½

  • The Invisible Man

    ★★★★½

  • Emma.

    ★★★★½

  • Maria Bamford: Weakness Is the Brand

    ★★★★½

  • Palm Springs

    ★★★★

  • Killer Inside: The Mind of Aaron Hernandez

    ★★★

  • Star Wars Collection

    ★★★★½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★½

  • Little Women

    ★★★★½

  • 1917

    ★★★★½

  • Never Surrender: A Galaxy Quest Documentary

    ★★★★½

  • Charlie's Angels

    ★★★

  • Frozen II

    ★★★½

  • Doctor Sleep

    ★★★★

  • In the Shadow of the Moon

    ★★★

  • Between Two Ferns: The Movie

    ★★

  • Downton Abbey

    ★★★½

  • Saint Maud

    ★★★★

  • Sound of Metal

    ★★★★½

  • The Platform

    ★★★½

  • Joker

    ★★★★

  • Ford v Ferrari

    ★★★★½

  • Uncut Gems

    ★★★★½

  • Ad Astra

    ★★★★

  • It Chapter Two

    ★★½

  • When We Were Apollo

    ★★★½

  • 8 Days: To the Moon and Back

    ★★★★