• In July

    ★★★★

  • Shaun of the Dead

    ★★★½

  • Wotakoi: Love is Hard for Otaku

    ★★★★

  • Tokyo Revengers

    ★★★★

  • Jujutsu Kaisen

    ★★★★

  • Vinland Saga

    ★★★★

  • Djam

    ★★★½

  • Spenser Confidential

    ★★½

  • The Perks of Being a Wallflower

    ★★★★½

  • The Nice Guys

    ★★★★

  • Baby Driver

    ★★★★

  • Time to Love

    ★★★★★

  • The Hungry Wolves

    ★★★★½

  • Bride of the Earth

    ★★★½

  • The Karate Kid

    ★★★½

  • Elegy

    ★★★½

  • The Diving Bell and the Butterfly

    ★★★½

  • Hope

    ★★★★½