• Swallow

    ★★½

  • You Don't Nomi

    ★★★★

  • Other Music

    ★★★★

  • Scream, Queen! My Nightmare on Elm Street

    ★★★

  • Us

    ★★★

  • Pain and Glory

    ★★★★½

  • Good Boys

    ★★★

  • The Art of Self-Defense

    ★★★★½

  • Booksmart

    ★★★★

  • The Beach Bum

    ★★★★

  • Yes, God, Yes

    ★★★★

  • KRFT PUNK'S Political Party!

  • Oprah Winfrey Presents: After Neverland

  • Leaving Neverland

    ★★★★½

  • When I Get Home

  • Lorena

    ★★★½

  • Horror Noire: A History of Black Horror

    ★★★★

  • The Mustang

    ★★★

  • Corporate Animals

    ★★★½

  • Jawline

    ★★½

  • Bedlam

    ★★★

  • Toni Morrison: The Pieces I Am

    ★★★½

  • Greener Grass

    ★★★½

  • Blinded by the Light

    ★★★½

  • Luce

    ★★

  • High Flying Bird

    ★½

  • The Souvenir

    ★★

  • Velvet Buzzsaw

  • We Are Little Zombies

    ★★★★

  • Mope

    ½

  • The Vast of Night

    ★★★★½

  • The Sound of Silence

    ★★

  • The Report

    ★★★★

  • Wounds

  • One Child Nation

    ★★★★

  • The Last Black Man in San Francisco

    ★★★★

  • Monos

    ★★★★★

  • Ask Dr. Ruth

    ★★★

  • The Lodge

    ★★★½

  • To the Stars

    ★★★

  • American Factory

    ★★★½

  • The Amazing Johnathan Documentary

    ★★★★★

  • Share

    ★★★

  • The Farewell

    ★★★½

  • Untouchable

    ★★½

  • Honey Boy

    ★★★★½

  • Serenity

    ★½

  • Native Son

    ★★

  • Fyre

    ★★★

  • Fyre Fraud

    ★★

  • Black Mirror: Bandersnatch

    ★★★½

  • Vice

    ★★½

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Fighting in the Age of Loneliness

  • Ant Head

  • Bohemian Rhapsody

    ★★½

  • The VelociPastor

    ★★★★

  • Bad Times at the El Royale

    ★★★★

  • The Night Comes for Us

  • The Perfection

    ★★

  • In Fabric

    ★★★½

  • Hold the Dark

    ★★★

  • Her Smell

    ★★½

  • High Life

    ★★★★

  • If Beale Street Could Talk

    ★★★★

  • mid90s

    ★★★★

  • Widows

    ★★★½

  • Beautiful Boy

    ★★★

  • Greta

    ★★

  • Vox Lux

    ★½

  • At Eternity's Gate

    ★★★★

  • The Sisters Brothers