Erhan has logged 37 entries for films during 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
05
The Last Duel

The Last Duel

2021
×
★★★★
Edit this entry  
02
4 Months, 3 Weeks and 2 Days

4 Months, 3 Weeks and 2 Days

2007
×
★★★★
Edit this entry  
30
Spencer

Spencer

2021
×
★★½
Edit this entry  
26
Benedetta

Benedetta

2021
×
★★★
Edit this entry  
26
Last Night in Soho

Last Night in Soho

2021
×
★★½
Edit this entry  
07
Eternals

Eternals

2021
×
★★
Edit this entry  
28
Dune

Dune

2021
×
★★★★½
Edit this entry  
26
Drive My Car

Drive My Car

2021
×
★★★½
Edit this entry  
26
Titane

Titane

2021
×
★★½
Edit this entry  
24
The Green Knight

The Green Knight

2021
×
★★★★
Edit this entry  
15
In the Heights

In the Heights

2021
×
★★★
Edit this entry  
15
Häxan

Häxan

1922
×
★★★½
Edit this entry  
22
A Quiet Place Part II

A Quiet Place Part II

2020
×
★★★
Edit this entry  
14
Old

Old

2021
×
★½
Edit this entry  
08
The Suicide Squad

The Suicide Squad

2021
×
Edit this entry  
31
Le Samouraï

Le Samouraï

1967
×
★★★★
Edit this entry  
11
Black Widow

Black Widow

2021
×
★★
Edit this entry  
10
Supernova

Supernova

2020
×
★★★
Edit this entry  
09
Last Summer

Last Summer

2021
×
★½
Edit this entry  
08
The Unforgettable Director of Romantic Movies

The Unforgettable Director of Romantic Movies

1990
×
★★★★
Edit this entry  
04
9,75

9,75

2020
×
★½
Edit this entry  
03
F9

F9

2021
×
Edit this entry  
03
When I'm Done Dying

When I'm Done Dying

2020
×
★★★
Edit this entry  
27
The Lovers on the Bridge

The Lovers on the Bridge

1991
×
★★★½
Edit this entry  
27
A Dog Called Money

A Dog Called Money

2019
×
★★½
Edit this entry  
26
Fantastic Planet

Fantastic Planet

1973
×
★★★★½
Edit this entry  
26
The Human Voice

The Human Voice

2020
×
★★★
Edit this entry  
26
The Red Balloon

The Red Balloon

1956
×
★★★★
Edit this entry  
13
Sevinç Vesaire

Sevinç Vesaire

2019
×
★★★½
Edit this entry  
10
Cruella

Cruella

2021
×
★★
Edit this entry  
09
Self Story

Self Story

2018
×
★★★
Edit this entry  
09
Awake

Awake

2021
×
★½
Edit this entry  
02
Colette

Colette

2020
×
★★½
Edit this entry  
22
Army of the Dead

Army of the Dead

2021
×
★½
Edit this entry  
16
Those Who Wish Me Dead

Those Who Wish Me Dead

2021
×
★★★
Edit this entry  
15
The Woman in the Window

The Woman in the Window

2021
×
★½
Edit this entry  
13
Oxygen

Oxygen

2021
×
★★½
Edit this entry