• The Sparks Brothers

    ★★★½

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★½

  • The Last Duel

    ★★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ½

  • 4 Months, 3 Weeks and 2 Days

    ★★★★

  • Spencer

    ★★½

  • Benedetta

    ★★★

  • Last Night in Soho

    ★★½

  • The Wind That Shakes the Barley

    ★★★½

  • Titanic

    ★★★

  • Mystic River

    ★★★½

  • My Father and My Son

    ★★★

  • Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street

    ★★★½

  • Big Fish

    ★★★½

  • A Very Long Engagement

    ★★★½

  • Destiny

    ★★★★

  • Joint Security Area

    ★★★

  • The League of Extraordinary Gentlemen

    ★★½