eroc has logged 11 entries for films during April 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
26
Avengers: Infinity War

Avengers: Infinity War

2018
×
★★★★½
Edit this entry  
26
Thor: Ragnarok

Thor: Ragnarok

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Spider-Man: Homecoming

Spider-Man: Homecoming

2017
×
★★½
Edit this entry  
23
Guardians of the Galaxy Vol. 2

Guardians of the Galaxy Vol. 2

2017
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
22
Captain America: Civil War

Captain America: Civil War

2016
×
★★★½
Edit this entry  
21
Princess Mononoke

Princess Mononoke

1997
×
★★★★★
Edit this entry  
13
(500) Days of Summer

(500) Days of Summer

2009
×
★★★★★
Edit this entry  
12
Fullmetal Alchemist

Fullmetal Alchemist

2017
×
Edit this entry  
04
A Quiet Place

A Quiet Place

2018
×
★★★★
Edit this entry  
03
Tomb Raider

Tomb Raider

2018
×
★★½
Edit this entry  
01
Ready Player One

Ready Player One

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry