EricSLNG has logged 11 entries for films during January 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Vice

Vice

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
29
First Man

First Man

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Upgrade

Upgrade

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
28
Bohemian Rhapsody

Bohemian Rhapsody

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
26
Bad Times at the El Royale

Bad Times at the El Royale

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Leave No Trace

Leave No Trace

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Beautiful Boy

Beautiful Boy

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Glass

Glass

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
10
Unbreakable

Unbreakable

2000
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
03
The Favourite

The Favourite

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
First Reformed

First Reformed

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry