• Fyre

    ★★★

  • Fyre Fraud

    ★★★½

  • Glass

    ★★½

  • Escape Room

    ★★★

  • How to Train Your Dragon: The Hidden World

    ★★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Creed II

    ★★★½

  • Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald

    ★½

  • Ralph Breaks the Internet

    ★★★½

  • Bohemian Rhapsody

    ★★★

  • Venom

    ★★

  • Hell Fest

    ★★★

  • Green Book

    ★★★½

  • Halloween

    ★★★★

  • Sierra Burgess Is a Loser

    ★½

  • The Predator

    ★★★½

  • The Nun

    ★★

  • Can You Ever Forgive Me?

    ★★★★

  • A Star Is Born

    ★★★★½

  • The Favourite

    ★★★★½

  • A Simple Favor

    ★★★½

  • First Man

    ★★★★

  • Roma

    ★★★★★

  • The Happytime Murders

    ★★½

  • To All the Boys I've Loved Before

    ★★★

  • Crazy Rich Asians

    ★★★★

  • The Meg

    ★★★

  • Mission: Impossible - Fallout

    ★★★★

  • Cam

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp

    ★★★½

  • Set It Up

    ★★★

  • Jurassic World: Fallen Kingdom

    ★★½

  • Ocean's Eight

    ★★★½

  • Incredibles 2

    ★★★★½

  • Tag

    ★★★

  • Hotel Artemis

    ★★★½

  • BlacKkKlansman

    ★★★★½

  • Deadpool 2

    ★★★½

  • Solo: A Star Wars Story

    ★★★

  • John Mulaney: Kid Gorgeous at Radio City

    ★★★★

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★½

  • I Feel Pretty

    ★★★

  • Rampage

    ★★

  • Pacific Rim: Uprising

    ★★★½

  • The Director and the Jedi

    ★★★★½

  • Ready Player One

    ★★★½

  • Blockers

    ★★★★

  • A Quiet Place

    ★★★★½

  • The Strangers: Prey at Night

    ★★★

  • Tomb Raider

    ★★★

  • Game Night

    ★★★★½

  • Love, Simon

    ★★★

  • Red Sparrow

    ★★★★

  • Annihilation

    ★★★★

  • When We First Met

    ★★★

  • The Cloverfield Paradox

    ★★½

  • Black Panther

    ★★★★

  • Hearts Beat Loud

    ★★★½

  • A Futile and Stupid Gesture

    ★★★★

  • A Kid Like Jake

    ★★★½

  • Puzzle

    ★★★½

  • Hereditary

    ★★★★

  • Assassination Nation

    ★★★

  • I Think We're Alone Now

    ★★★

  • The Tale

    ★★★★★

  • Wildlife

    ★★½

  • Robin Williams: Come Inside My Mind

    ★★★½

  • American Animals

    ★★★★

  • Won't You Be My Neighbor?

    ★★★★★

  • Don't Worry, He Won't Get Far on Foot

    ★★★½

  • Eighth Grade

    ★★★★

  • Searching

    ★★★½