• Star Wars: The Force Awakens

    ★★★★

  • Brittany Runs a Marathon

    ★★★★

  • Watchmen

    ★★★★★

  • Let It Snow

    ★★

  • John Mulaney & The Sack Lunch Bunch

    ★★★★

  • Between Two Ferns: The Movie

    ★★★½

  • Terminator: Dark Fate

    ★★★½

  • Good Boys

    ★★★★

  • Happy Death Day 2U

    ★★★½

  • Cats

    ½

  • Scary Stories to Tell in the Dark

    ★★★½

  • The Peanut Butter Falcon

    ★★★★

  • Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

    ★★★½

  • Bombshell

    ★★★

  • A Beautiful Day in the Neighborhood

    ★★★★

  • Dolemite Is My Name

    ★★★★

  • Klaus

    ★★★★

  • The Last Black Man in San Francisco

    ★★★½