• Antlers

    ★★½

  • Harry Potter and the Goblet of Fire

    ★★★

  • Harry Potter and the Order of the Phoenix

    ★★★

  • Pleasure

    ★★★

  • Harry Potter and the Prisoner of Azkaban

    ★★★½

  • Harry Potter and the Chamber of Secrets

    ★★★

  • Harry Potter and the Philosopher's Stone

    ★★★

  • Wrath of Man

    ★★½

  • Don't Look Up

    ★★★½

  • Dune

    ★★★½

  • Indiana Jones and the Last Crusade

    ★★★★★

  • Luca

    ★★★★

  • Old

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★

  • Berserk: The Golden Age Arc III - The Advent

    ★★★★

  • Halloween Kills

    ★★

  • Berserk: The Golden Age Arc II - The Battle for Doldrey

    ★★★½

  • Berserk: The Golden Age Arc I - The Egg of the King

    ★★★★