• Barbarians

  • Cry Macho

    ★★

  • Kate

    ★★½

  • Saloum

    ★★★½

  • Malignant

    ★★★★

  • The Found Footage Phenomenon

    ★★★½

  • Candyman

    ★★★½

  • Martyrs Lane

    ★★★★

  • Transfert

    ★★★½

  • Superhost

    ★★★

  • Brand New Cherry Flavor

    ★★★½

  • Don't Breathe 2

    ★★★

  • Brain Freeze

    ★★½

  • Baby Assassins

  • Demonic

    ★★★

  • The Green Knight

    ★★★★

  • The Boy Behind the Door

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • Jungle Cruise

    ★★

  • Woodstock 99: Peace, Love, and Rage

    ★★★

  • Blood Red Sky

    ★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★

  • Pig

    ★★★★★

  • A Classic Horror Story

    ★★★

  • Gunpowder Milkshake

    ★★★½

  • Stillwater

    ★★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★★

  • Val

    ★★★

  • Black Widow

    ★★½

  • Annette

    ★★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★

  • The Tomorrow War

    ★★★

  • The Ice Road

    ★★

  • No Sudden Move

    ★★★★

  • False Positive

    ★★★★

  • Luca

    ★★★★½

  • Werewolves Within

    ★★★

  • Agnes

    ★★★★

  • Roadrunner: A Film About Anthony Bourdain

    ★★★½

  • We Need to Do Something

    ★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★★

  • Seance

    ★★★

  • The Djinn

    ★★★½

  • Army of the Dead

    ★★★

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★½

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★½

  • Tom Clancy's Without Remorse

    ★★★

  • Wrath of Man

    ★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★

  • Thunder Force

    ★★

  • North Hollywood

    ★★★

  • The Power

    ★★★½

  • Mortal Kombat

    ★★★

  • Bad Trip

    ★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★½

  • Happily

    ★★★

  • Swan Song

    ★★★½

  • Sound of Violence

    ★★★

  • Nobody

    ★★★★

  • Jakob's Wife

    ★★★

  • Gaia

    ★★★½

  • Stay Out of the Attic

    ★★

  • South Park Vaccination Special

    ★★★½

  • Blood Conscious

    ★★½

  • Coming 2 America

    ★★★

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★★

  • Son

    ★★★

  • Cherry

    ★★½

  • Boss Level

    ★★

  • Rumi and His Roses

    ★★★½

  • Autoscopy

    ★★★

  • A Brixton Tale

    ★★★