Sort by

Ezra has logged 16 entries for films during August 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Children of Men

Children of Men

2006
×
★★★★★
Edit this entry  
26
The World's End

The World's End

2013
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
24
The Dark Knight

The Dark Knight

2008
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
24
2001: A Space Odyssey

2001: A Space Odyssey

1968
×
★★★
Read the review Edit this entry  
23
The Happytime Murders

The Happytime Murders

2018
×
½
Read the review Edit this entry  
23
Meet the Feebles

Meet the Feebles

1989
×
Read the review Edit this entry  
23
Who Framed Roger Rabbit

Who Framed Roger Rabbit

1988
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
23
The Muppets

The Muppets

2011
×
★★★★½
Edit this entry  
18
Avengers: Infinity War

Avengers: Infinity War

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Rampage

Rampage

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
09
Ready Player One

Ready Player One

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
08
Mission: Impossible - Fallout

Mission: Impossible - Fallout

2018
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
06
BlacKkKlansman

BlacKkKlansman

2018
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
06
A Wrinkle in Time

A Wrinkle in Time

2018
×
Read the review Edit this entry  
05
Hearts Beat Loud

Hearts Beat Loud

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
02
Christopher Robin

Christopher Robin

2018
×
★★
Read the review Edit this entry