fagerstrm has logged 20 entries for films during 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
27
Those Who Wish Me Dead

Those Who Wish Me Dead

2021
×
★★★
Edit this entry  
17
Source Code

Source Code

2011
×
★★★½
Edit this entry  
12
The Last Duel

The Last Duel

2021
×
★★★½
Edit this entry  
05
After Hours

After Hours

1985
×
★★★★
Edit this entry  
22
My Life as a Dog

My Life as a Dog

1985
×
★★★★½
Edit this entry  
15
The Man from Majorca

The Man from Majorca

1984
×
★★★★½
Edit this entry  
09
No Time to Die

No Time to Die

2021
×
★★½
Edit this entry  
16
Dune

Dune

2021
×
★★★★½
Edit this entry  
13
The Monuments Men

The Monuments Men

2014
×
★★½
Edit this entry  
12
Sideways

Sideways

2004
×
★★★★
Edit this entry  
04
Miracle

Miracle

2004
×
★★★★
Edit this entry  
21
Ad Astra

Ad Astra

2019
×
★★★★½
Edit this entry  
19
Office Space

Office Space

1999
×
★★★
Edit this entry  
18
The Suicide Squad

The Suicide Squad

2021
×
★★½
Edit this entry  
15
Rain Man

Rain Man

1988
×
★★★★
Edit this entry  
08
Foxcatcher

Foxcatcher

2014
×
★★★½
Edit this entry  
07
The Hobbit: An Unexpected Journey

The Hobbit: An Unexpected Journey

2012
×
★½
Edit this entry  
04
The Tomorrow War

The Tomorrow War

2021
×
★★
Edit this entry  
01
The Tree of Life

The Tree of Life

2011
×
★★★★
Edit this entry  
01
Rushmore

Rushmore

1998
×
★★★★★
Edit this entry