• The King's Man

    ★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★★

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

    ★★★

  • Sing 2

    ★★★½

  • Clifford the Big Red Dog

    ★★½

  • Red Notice

    ★★½

  • Apex

    ★★

  • Eternals

    ★★★½

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★★

  • The Harder They Fall

    ★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★

  • No Time to Die

    ★★★★

  • Copshop

    ★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★½

  • Dune

    ★★★½

  • Malignant

    ★★★½

  • Reminiscence

    ★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • Don't Breathe 2

    ★★★

  • The French Dispatch

    ★★★

  • Annette

    ★★★

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★½

  • Prisoners of the Ghostland

    ★★

  • Hail Driver!

    ★★★★½

  • Spider-Man: Far From Home

    ★★★★

  • Venom

    ★★

  • Kingsman: The Golden Circle

    ★★★½

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★★

  • Resident Evil: The Final Chapter

    ★★

  • Sing

    ★★★

  • Don't Breathe

    ★★★½

  • Spectre

    ★★★½

  • Night at the Museum: Secret of the Tomb

    ★★★½

  • Kingsman: The Secret Service

    ★★★★

  • The Amazing Spider-Man 2

    ★★★★

  • Skyfall

    ★★★★

  • Resident Evil: Retribution

    ★★½

  • The Amazing Spider-Man

    ★★★½

  • Scream 4

    ★★★½

  • Resident Evil: Afterlife

    ★★★

  • The Karate Kid

    ★★★½

  • Devil

    ★★★½

  • Night at the Museum: Battle of the Smithsonian

    ★★★

  • 12 Rounds

    ★★★

  • Quantum of Solace

    ★★★

  • Resident Evil: Extinction

    ★★½

  • The Invasion

    ★★★

  • Spider-Man 3

    ★★★

  • Casino Royale

    ★★★★

  • Night at the Museum

    ★★★½

  • Resident Evil: Apocalypse

    ★★★

  • Spider-Man 2

    ★★★★½

  • The Matrix Revolutions

    ★★★

  • The Matrix Reloaded

    ★★★½

  • The Animatrix

    ★★★★

  • Spider-Man

    ★★★★

  • Resident Evil

    ★★★½

  • Gone in Sixty Seconds

    ★★★½

  • Scream 3

    ★★★

  • The Matrix

    ★★★★½

  • Scream 2

    ★★★½

  • Scream

    ★★★½

  • Demolition Man

    ★★★

  • Body Snatchers

    ★★½

  • Transformers: Zone

    ★★½

  • Ghostbusters II

    ★★★

  • The Transformers: The Movie

    ★★★★

  • Transformers: Scramble City

    ★★½

  • Dune

    ★★★

  • Ghostbusters

    ★★★★