Fan Of Films has logged 20 entries for films during October 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Tarzan

Tarzan

1999
×
★★★★
Edit this entry  
29
Atlantis: The Lost Empire

Atlantis: The Lost Empire

2001
×
★★★★
Edit this entry  
28
mid90s

mid90s

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
27
The Walk

The Walk

2015
×
★★
Read the review Edit this entry  
26
GoodFellas

GoodFellas

1990
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
25
La La Land

La La Land

2016
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Scooby-Doo

Scooby-Doo

2002
×
★★½
Edit this entry  
21
Unsane

Unsane

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Ready Player One

Ready Player One

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
19
Halloween

Halloween

2018
×
★★★½
Edit this entry  
18
Drive

Drive

2011
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Dumb and Dumber

Dumb and Dumber

1994
×
★★½
Read the review Edit this entry  
14
Avengers: Infinity War

Avengers: Infinity War

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
First Man

First Man

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Shaun of the Dead

Shaun of the Dead

2004
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
08
The Pirates! In an Adventure with Scientists!

The Pirates! In an Adventure with Scientists!

2012
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Se7en

Se7en

1995
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
06
American Animals

American Animals

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Burn After Reading

Burn After Reading

2008
×
★★★
Read the review Edit this entry  
05
Annihilation

Annihilation

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry