RSS feed for fantasmiia
  • Bulbbul

    ★★★½

  • The Half of It

    ★★★

  • To All the Boys: P.S. I Still Love You

  • 365 Days

    ★★

  • Chhapaak

    ★★

  • Good Newwz

    ½

  • Pati Patni Aur Woh

    ★★

  • Bala

    ★★

  • Housefull 4

    ½

  • Made In China

    ★★★

  • Zombieland: Double Tap

    ★★★

  • War

    ★★★★

  • Dream Girl

    ★★★

  • Knives Out

    ★★★★½

  • Ford v Ferrari

    ★★★★

  • It Chapter Two

  • Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

  • The Lion King

  • Spider-Man: Far from Home

  • Always Be My Maybe

    ★★½

  • Parasite

    ★★★★½

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

    ★★

  • Aladdin

  • I Am Easy to Find

    ★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★★★

  • The Perfect Date

    ½

  • Shazam!

    ★½

  • Five Feet Apart

    ★★★

  • Captain Marvel

  • Luka Chuppi

    ★★½

  • Total Dhamaal

    ½

  • Gully Boy

  • Simmba

  • 2.0

  • Mowgli: Legend of the Jungle

  • Swiped

    ½

  • Ralph Breaks the Internet

    ★★★★

  • Andhadhun

    ★★

  • Venom

    ½

  • Sierra Burgess Is a Loser

    ★★

  • To All the Boys I've Loved Before

  • Crazy Rich Asians

  • Hotel Transylvania 3: Summer Vacation

    ½

  • Ant-Man and the Wasp

    ★½

  • Race 3

  • Jurassic World: Fallen Kingdom

    ½

  • Ocean's Eight

    ★★

  • Raazi

    ★½

  • Life of the Party

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★★

  • Ready Player One

    ★★

  • A Quiet Place

    ★★★½

  • Sonu Ke Titu Ki Sweety

    ★★★

  • Game Night

    ★★★

  • Pad Man

  • Black Panther

    ★★★★

  • Hereditary

    ★★

  • Insidious: The Last Key

  • Time of Happiness

    ★★

  • Daddy's Home 2

  • Thor: Ragnarok

    ★★★★★

  • It

    ★★★½

  • Shubh Mangal Saavdhan

    ★★★★

  • War for the Planet of the Apes

    ★★★

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★½

  • The House

  • Transformers: The Last Knight

    ½

  • Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales

    ★½

  • Okja

    ★★★★

  • Wonder Woman

    ★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ½

  • The Fate of the Furious

    ½