fapm has logged 31 entries for films during March 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
Baywatch

Baywatch

2017
×
★★
Read the review Edit this entry  
25
The Platform

The Platform

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
22
The Invisible Man

The Invisible Man

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
22
Swallow

Swallow

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
19
Little Evil

Little Evil

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Buster's Mal Heart

Buster's Mal Heart

2016
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
18
The Grudge

The Grudge

2020
×
½
Read the review Edit this entry  
17
Hell House LLC

Hell House LLC

2015
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
16
Lost Girls

Lost Girls

2020
×
★½
Read the review Edit this entry  
16
The Blackwell Ghost

The Blackwell Ghost

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Escape from Pretoria

Escape from Pretoria

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
15
Fool's Gold

Fool's Gold

2008
×
★★½
Read the review Edit this entry  
14
Knives Out

Knives Out

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Mine

Mine

2016
×
Read the review Edit this entry  
13
Apocalyptic

Apocalyptic

2013
×
★★½
Read the review Edit this entry  
12
Lake Mungo

Lake Mungo

2008
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Dark Shadows

Dark Shadows

2012
×
★½
Read the review Edit this entry  
11
Willow Creek

Willow Creek

2013
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
10
Sad Hill Unearthed

Sad Hill Unearthed

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
The Wind

The Wind

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Midway

Midway

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Leave No Trace

Leave No Trace

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
09
The Tunnel

The Tunnel

2011
×
Read the review Edit this entry  
08
The Addams Family

The Addams Family

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
07
The Trials of Gabriel Fernandez

The Trials of Gabriel Fernandez

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Terrified

Terrified

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
The Maus

The Maus

2017
×
½
Read the review Edit this entry  
04
Friday the 13th

Friday the 13th

2009
×
★★★
Read the review Edit this entry  
04
Like.Share.Follow.

Like.Share.Follow.

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
03
Totem

Totem

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
02
Sleepy Hollow

Sleepy Hollow

1999
×
★★★½
Read the review Edit this entry