fapm has logged 69 entries for films during 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
15
Time Trap

Time Trap

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
15
The Titan

The Titan

2018
×
★★
Edit this entry  
14
The Trial of the Chicago 7

The Trial of the Chicago 7

2020
×
★★★½
Edit this entry  
14
Awake

Awake

2021
×
★★
Edit this entry  
11
Friends: The Reunion

Friends: The Reunion

2021
×
★★★★
Edit this entry  
09
Spider-Man: Far from Home

Spider-Man: Far from Home

2019
×
★★★★
Edit this entry  
04
Death Race

Death Race

2008
×
★★★
Edit this entry  
03
The Unholy

The Unholy

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
02
Nail Bomber: Manhunt

Nail Bomber: Manhunt

2021
×
★★
Edit this entry  
01
The Highwaymen

The Highwaymen

2019
×
★★★
Edit this entry  
31
Things Heard & Seen

Things Heard & Seen

2021
×
★★★½
Edit this entry  
28
Ghost Lab

Ghost Lab

2021
×
★★½
Edit this entry  
26
Nocturne

Nocturne

2020
×
★½
Edit this entry  
24
I Am All Girls

I Am All Girls

2021
×
★★
Edit this entry  
24
The Age of Adaline

The Age of Adaline

2015
×
★★★
Edit this entry  
21
The Hater

The Hater

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Oxygen

Oxygen

2021
×
★★
Edit this entry  
19
The Woman in the Window

The Woman in the Window

2021
×
★★½
Edit this entry  
18
The Midnight Sky

The Midnight Sky

2020
×
Read the review Edit this entry  
17
Captive

Captive

2020
×
★★★½
Edit this entry  
14
Stay

Stay

2021
×
★½
Edit this entry  
11
The Midwife

The Midwife

2021
×
★★½
Edit this entry  
10
The Night They Knocked

The Night They Knocked

2020
×
Edit this entry  
10
The Block Island Sound

The Block Island Sound

2020
×
★½
Edit this entry  
09
Work It

Work It

2020
×
★★★
Edit this entry  
06
The Devil All the Time

The Devil All the Time

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Who Am I

Who Am I

2014
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
04
The Arrival

The Arrival

1996
×
★★½
Edit this entry  
03
Red Dot

Red Dot

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
01
The Boss Baby

The Boss Baby

2017
×
★★½
Edit this entry  
28
Mortal Kombat

Mortal Kombat

2021
×
★★★
Edit this entry  
27
Nobody

Nobody

2021
×
★★★½
Edit this entry  
27
Southpaw

Southpaw

2015
×
★★½
Read the review Edit this entry  
26
Halloween

Halloween

2018
×
★★★
Edit this entry  
25
Stowaway

Stowaway

2021
×
★★½
Edit this entry  
23
Cadaver

Cadaver

2020
×
★½
Edit this entry  
22
Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

2020
×
★★★
Edit this entry  
21
The Dig

The Dig

2021
×
★★
Edit this entry  
21
BlacKkKlansman

BlacKkKlansman

2018
×
★★★
Edit this entry  
20
Pet Sematary

Pet Sematary

2019
×
★★★½
Edit this entry  
19
Godzilla vs. Kong

Godzilla vs. Kong

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
19
Why Did You Kill Me?

Why Did You Kill Me?

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
19
Hunter Hunter

Hunter Hunter

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
16
Horizon Line

Horizon Line

2020
×
★★½
Edit this entry  
15
Meet the Fockers

Meet the Fockers

2004
×
★★
Edit this entry  
13
Dark Web: Cicada 3301

Dark Web: Cicada 3301

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
12
We Go On

We Go On

2016
×
★★½
Edit this entry  
09
100 Days to Live

100 Days to Live

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
04
Nocturnal Animals

Nocturnal Animals

2016
×
★★★
Edit this entry  
02
Ooops! Noah is Gone...

Ooops! Noah is Gone...

2015
×
★★
Edit this entry