FareBear has logged 13 entries for films rated ★★ .

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
Plan B

Plan B

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
10
The Wedding Planner

The Wedding Planner

2001
×
★★
Read the review Edit this entry  
04
To All the Boys: P.S. I Still Love You

To All the Boys: P.S. I Still Love You

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
29
A Bad Moms Christmas

A Bad Moms Christmas

2017
×
★★
Read the review Edit this entry  
04
Joker

Joker

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
24
21 Bridges

21 Bridges

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
30
The Knight Before Christmas

The Knight Before Christmas

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
09
Morning Glory

Morning Glory

2010
×
★★
Read the review Edit this entry  
28
Isn't It Romantic

Isn't It Romantic

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
24
The Twilight Saga: New Moon

The Twilight Saga: New Moon

2009
×
★★
Read the review Edit this entry  
13
The Perfect Date

The Perfect Date

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
12
2 Fast 2 Furious

2 Fast 2 Furious

2003
×
★★
Read the review Edit this entry  
10
Bohemian Rhapsody

Bohemian Rhapsody

2018
×
★★
Read the review Edit this entry