• California Split

    ★★★½

  • The Sting

    ★★★½

  • Butch Cassidy and the Sundance Kid

    ★★★★

  • Benjamin

    ★★★½

  • Jawbreaker

    ★★★

  • The Love Witch

    ★★★

  • One Cut of the Dead

    ★★★★

  • Brand New Cherry Flavor

    ★★★★

  • A Classic Horror Story

    ★★

  • Candyman

    ★★★★

  • Uncle Frank

    ★★★½

  • Totally Fucked Up

    ★★★½

  • The Living End

    ★★★★

  • The Green Knight

    ★★★½

  • In the Earth

    ★★½

  • Good Manners

    ★★★½

  • Fear Street: 1666

    ★★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★★