• Britney Vs Spears

    ★★★★★

  • He's All That

    ½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★★

  • Black Widow

    ★★★★½

  • Luca

    ★★★★

  • Loki

    ★★★★★

  • Friends: The Reunion

    ★★★★½

  • Cruella

    ★★★★½

  • 22 vs. Earth

    ★★★★

  • Save Ralph

    ★★★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★★½

  • Yes Day

    ★★½

  • WandaVision

    ★★★★★

  • Creating The Queen's Gambit

    ★★★★

  • The Croods: A New Age

    ★★★★½

  • Folklore: The Long Pond Studio Sessions

    ★★★★★

  • The Fresh Prince of Bel-Air Reunion Special

    ★★★★

  • The Queen's Gambit

    ★★★★★

  • Miraculous World: New York, United HeroeZ

  • Enola Holmes

    ★★★½

  • Monday

    ★★★

  • Work It

    ★★½

  • Feel the Beat

    ★★½

  • The Social Dilemma

    ★★★½

  • Miss Americana

    ★★★★

  • Little Women

    ★★★★½

  • Last Christmas

    ★★★

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★★

  • Toy Story 4

    ★★★★

  • Murder Mystery

    ★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★½

  • Booksmart

    ★★★★½

  • Captain Marvel

    ★★★★

  • Taylor Swift: Reputation Stadium Tour

    ★★★★★

  • Bohemian Rhapsody

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp

    ★★★★

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★½

  • Team Darryl

  • Black Panther

    ★★★★

  • Paddington 2

    ★★★★★

  • Coco

    ★★★★

  • Thor: Ragnarok

    ★★★★½

  • I, Tonya

    ★★★★

  • Lady Bird

    ★★★★½

  • Dunkirk

    ★★½

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★½

  • The Florida Project

    ★★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★★★

  • Gifted

    ★★★★½

  • Team Thor: Part 2

  • Moana

    ★★★★

  • Fantastic Beasts and Where to Find Them

    ★★★★½

  • Doctor Strange

    ★★★★

  • The Edge of Seventeen

    ★★★★½

  • La La Land

    ★★★★★

  • Team Thor

  • Me Before You

    ★★★

  • Captain America: Civil War

    ★★★★½

  • Zootopia

    ★★★★

  • Hotel Transylvania 2

    ★★½

  • Ant-Man

    ★★★½

  • Inside Out

    ★★★★★

  • Avengers: Age of Ultron

    ★★★

  • Home

  • Focus

    ★★½

  • Annie

  • Paddington

    ★★★★½

  • Guardians of the Galaxy

    ★★★★

  • Maleficent

    ★★★½

  • Captain America: The Winter Soldier

    ★★★★½

  • The Wolf of Wall Street

    ★★★★

  • Thor: The Dark World

    ★★