• Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

  • Shithouse

    ★★★★

  • Soul

    ★★★★½

  • We Are Who We Are

  • Unpregnant

    ★★★★½

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★

  • The Kissing Booth 2

    ★½

  • Scoob!

  • Hollywood

    ★★★★

  • The Half of It

    ★★★

  • A Secret Love

    ★★★½

  • Shiva Baby

    ★★★★½

  • Your Name Engraved Herein

    ★★★★

  • The Invisible Man

    ★★★★

  • Onward

    ★★★★½

  • Emma.

    ★★★

  • To All the Boys: P.S. I Still Love You

    ★★

  • Palm Springs

    ★★★★

  • Shirley

    ★★½

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★★½

  • Never Rarely Sometimes Always

    ★★★★★

  • Spree

    ★★★½

  • Miss Americana

    ★★★★

  • Loop

  • Wind

  • Little Women

    ★★★★

  • Kalel, 15

    ★★★★½

  • Dead Kids

    ★★★½

  • Last Christmas

    ★★

  • Let It Snow

    ★★

  • Battle at Big Rock

  • Open

    ★★½

  • Saint Maud

    ★★★★

  • Bad Education

    ★★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★½

  • The Goldfinch

    ★★★

  • How to Build a Girl

    ★★★½

  • Knives Out

    ★★★★★

  • Hustlers

    ★★★½

  • Joker

    ★★★½

  • Marriage Story

    ★★★★

  • Float

  • Where'd You Go, Bernadette

    ★★½

  • Hair Love

  • Nimic

  • John Denver Trending

    ★★★★★

  • Hello, Love, Goodbye

    ★★★

  • Ready or Not

    ★★★½

  • A Rainy Day in New York

    ★★

  • Weathering with You

    ★★★★

  • Vivarium

    ★★

  • Anima

  • Cousins

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★

  • Midsommar

    ★★★★½

  • Toy Story 4

    ★★★½

  • Black Mirror: Striking Vipers

  • Ma

    ★★

  • The Distance Between Us and the Sky

  • L'Observateur

  • Matthias & Maxime

    ★★★½

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★½

  • Parasite

    ★★★★★

  • The Lighthouse

    ★★★½

  • Portrait of a Lady on Fire

    ★★★★

  • The Secret Life of Pets 2

  • I Lost My Body

    ★★★★

  • And Then We Danced

    ★★★★

  • Rocketman

    ★★★★

  • The Entity

  • The Dead Don't Die

    ★★