Lauren has rated 12 films ★★★★ .

  • Blue Jay

    ★★★★

  • Soul

    ★★★★

  • Paddleton

    ★★★★

  • Another Round

    ★★★★

  • Sound of Metal

    ★★★★

  • Outside In

    ★★★★

  • First Cow

    ★★★★

  • BlacKkKlansman

    ★★★★

  • The Half of It

    ★★★★

  • Circus of Books

    ★★★★

  • Honey Boy

    ★★★★

  • Take Shelter

    ★★★★