• Moxie

    ★★★

  • Crisis

    ★★½

  • Only Yesterday

    ★★★★½

  • The DUFF

    ★★

  • To All the Boys: Always and Forever

    ★★★

  • My Neighbor Totoro

    ★★★★½

  • The Garden of Words

    ★★½

  • Ponyo

    ★★★★

  • The Tale of the Princess Kaguya

    ★★★★

  • Ocean Waves

    ★★★½

  • American Hustle

    ★★★

  • The Santa Clause 2

    ★★★

  • The Santa Clause

    ★★★

  • A Christmas Carol

    ★★½

  • Louis Theroux: Louis and the Nazis

    ★★★★

  • Louis Theroux: A Place for Paedophiles

    ★★★½

  • Anastasia

    ★★★

  • Louis Theroux: Behind Bars

    ★★★