Garrett has logged 10 entries for films during September 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Amulet

Amulet

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
29
Possessor

Possessor

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Underwater

Underwater

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
13
Tenet

Tenet

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
13
Clue

Clue

1985
×
★★★
Read the review Edit this entry  
13
Over the Top

Over the Top

1987
×
★★★
Read the review Edit this entry  
11
Twin Peaks: Fire Walk with Me

Twin Peaks: Fire Walk with Me

1992
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Black Panther

Black Panther

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Hunt for the Wilderpeople

Hunt for the Wilderpeople

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Adaptation.

Adaptation.

2002
×
★★★★
Read the review Edit this entry