Immortan has logged 20 entries for films during March 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Unsane

Unsane

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
29
Ready Player One

Ready Player One

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Pacific Rim: Uprising

Pacific Rim: Uprising

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
27
Contagion

Contagion

2011
×
★★★
Read the review Edit this entry  
26
Gravity

Gravity

2013
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Raiders of the Lost Ark

Raiders of the Lost Ark

1981
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Wheelman

Wheelman

2017
×
★½
Read the review Edit this entry  
20
Love, Simon

Love, Simon

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Jaws

Jaws

1975
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
15
Tomb Raider

Tomb Raider

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
15
The Godfather: Part II

The Godfather: Part II

1974
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Marie Antoinette

Marie Antoinette

2006
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
09
The Hurricane Heist

The Hurricane Heist

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
08
A Wrinkle in Time

A Wrinkle in Time

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
07
Mad Max: Fury Road

Mad Max: Fury Road

2015
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Wind River

Wind River

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
04
Aliens

Aliens

1986
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Red Sparrow

Red Sparrow

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
02
Lost in Translation

Lost in Translation

2003
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Peter Rabbit

Peter Rabbit

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry