• Venom: Let There Be Carnage

  • No Time to Die

    ★★★

  • Squid Game

    ★★★

  • Dune

    ★★★½

  • Cinderella

    ½

  • He's All That

    ½

  • Twenty Something

    ★★★

  • Nona

    ★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★

  • The Green Knight

    ★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • Space Jam: A New Legacy

  • Black Widow

    ★★★

  • The Simpsons: The Good, the Bart, and the Loki

    ★★

  • Fatherhood

    ★★½

  • Luca

    ★★★½

  • Loki

    ★★★½

  • Friends: The Reunion

  • Cruella

    ★½

  • 22 vs. Earth

    ★★★

  • Bad Trip

    ★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★½

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★

  • South Park Vaccination Special

    ★★★½

  • Coming 2 America

    ★★½

  • Raya and the Last Dragon

    ★½

  • Us Again

    ★★½

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★½

  • Malcolm & Marie

    ★★★½

  • Dory Finding

    ★½

  • Unparalleled Parking

    ★½

  • To Fitness and Beyond

    ★½

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

    ★★★★★

  • WandaVision

    ★★½

  • The Minimalists: Less Is Now

  • We Can Be Heroes

  • Burrow

    ★★★

  • Long Toast

    ★★½

  • Wonder Woman 1984

    ★★

  • The Last Blockbuster

    ★★★½

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

    ★★★★★

  • Kevin Hart: Zero F**ks Given

    ★★½

  • Hillbilly Elegy

  • Mank

    ★★★½

  • You Animal! The Nimfa Dimaano Story

    ★★½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★½

  • Soul

    ★★★★½

  • Freaky

    ★½

  • Hubie Halloween

  • South Park: The Pandemic Special

    ★★★

  • American Murder: The Family Next Door

    ★★

  • Another Round

    ★★★★

  • I Care a Lot

    ★★★★

  • He110

  • Nomadland

    ★★★

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★

  • All Together Now

    ★★

  • The War with Grandpa

    ★★½

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★½

  • Tenet

    ★★½

  • Project Power

  • Fatima

    ★★★

  • The Stunt Double

    ★★½

  • Eric Andre: Legalize Everything

    ★★★

  • If Anything Happens I Love You

    ★★★

  • Good Boy

    ½

  • Da 5 Bloods

    ★★½

  • Out

    ★½

  • Sweet Temptation

  • The Wrong Missy

    ½

  • Jimmy O. Yang: Good Deal

    ★★½