• Cry Macho

    ★½

  • Candyman

    ★★★★

  • Bad Tales

    ★★★½

  • Malignant

    ★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★

  • RuPaul's Drag Race Holi-Slay Spectacular

  • Escape Room: Tournament of Champions

    ★★★½

  • A Quiet Place Part II

    ★★★

  • Don't Breathe 2

    ★★

  • Wolfwalkers

    ★★★½

  • One Night in Miami...

    ★★★★

  • The Family I Had

    ★★★

  • Contempt

    ★★★★½

  • Last Stop 174

    ★★★½

  • Man in an Orange Shirt

    ★★★

  • Hidden Away

    ★★★

  • My Best Fiend

    ★★★

  • All Women in the World

    ★★★½