Hunter has logged 18 entries for films during March 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Ready Player One

Ready Player One

2018
×
★★★
Read prior review Edit this entry  
30
Wild Wild Country

Wild Wild Country

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Pacific Rim: Uprising

Pacific Rim: Uprising

2018
×
★½
Read the review Edit this entry  
28
The Outsider

The Outsider

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
26
Blade Runner 2049

Blade Runner 2049

2017
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
24
Foxcatcher

Foxcatcher

2014
×
★★½
Read the review Edit this entry  
21
Thoroughbreds

Thoroughbreds

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
The Disaster Artist

The Disaster Artist

2017
×
★★★½
Read prior review Edit this entry  
17
The Descent

The Descent

2005
×
★★★
Read the review Edit this entry  
17
Bo Burnham: Make Happy

Bo Burnham: Make Happy

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
16
Tomb Raider

Tomb Raider

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
15
Kill Bill: Vol. 1

Kill Bill: Vol. 1

2003
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
10
Pacific Rim

Pacific Rim

2013
×
★★★
Edit this entry  
09
A Wrinkle in Time

A Wrinkle in Time

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
08
Fantastic Mr. Fox

Fantastic Mr. Fox

2009
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Lady Bird

Lady Bird

2017
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
03
The Florida Project

The Florida Project

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Death Wish

Death Wish

2018
×
Read the review Edit this entry