Gal has logged 14 entries for films during March 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Ready Player One

Ready Player One

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
31
Hotel Rwanda

Hotel Rwanda

2004
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
People Like Us

People Like Us

2012
×
★★★
Read the review Edit this entry  
23
Jumanji: Welcome to the Jungle

Jumanji: Welcome to the Jungle

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
22
Team Darryl

Team Darryl

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Star Wars: The Last Jedi

Star Wars: The Last Jedi

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Pitch Perfect 3

Pitch Perfect 3

2017
×
★★
Read the review Edit this entry  
17
Love, Simon

Love, Simon

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
15
The Director and the Jedi

The Director and the Jedi

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
A Wrinkle in Time

A Wrinkle in Time

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
11
What We Do in the Shadows

What We Do in the Shadows

2014
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
A Fish Called Wanda

A Fish Called Wanda

1988
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
02
Annihilation

Annihilation

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Crash

Crash

2004
×
★★★★
Read the review Edit this entry