Gal has logged 10 entries for films during April 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
27
The Commuter

The Commuter

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Avengers: Infinity War

Avengers: Infinity War

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
21
Gran Torino

Gran Torino

2008
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Thor: Ragnarok

Thor: Ragnarok

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Se7en

Se7en

1995
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
14
L.A. Confidential

L.A. Confidential

1997
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
The Girl with the Dragon Tattoo

The Girl with the Dragon Tattoo

2011
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
A Quiet Place

A Quiet Place

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Casino

Casino

1995
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Sing

Sing

2016
×
★★
Read the review Edit this entry