• All Too Well: The Short Film

  • Eternals

  • Attack of the Hollywood Clichés!

  • No Time to Die

    ★★★

  • Britney vs. Spears

  • Squid Game

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★★

  • Fear Street: 1666

  • Gunpowder Milkshake

    ★★★

  • Fear Street: 1978

  • Fear Street: 1994

  • Loki

  • Friends: The Reunion

  • The Falcon and the Winter Soldier

  • Moxie

    ★★★½

  • Billie Eilish: The World's a Little Blurry

  • Chaos Walking

    ★★★

  • To All the Boys: Always and Forever

  • Malcolm & Marie

  • It's a Sin

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

  • WandaVision

  • ariana grande: excuse me, i love you

  • Let Them All Talk

    ★★

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

  • The Prom

  • Shawn Mendes: In Wonder

  • Happiest Season

    ★★★★★

  • A Teacher

  • Mank

    ★★

  • The Queen's Gambit

  • Roald Dahl's The Witches

  • BLACKPINK: Light Up the Sky

  • The Boys in the Band

    ★★★½

  • Enola Holmes

    ★★★★

  • Another Round

  • Unpregnant

  • All Together Now

    ★★★

  • Tenet

  • Desperados

  • Dating Amber

    ★★★★★

  • The Lovebirds

  • Ben Platt: Live from Radio City Music Hall

  • Becoming

  • Hollywood

  • The Half of It

    ★★★★½

  • A Secret Love

  • Normal People

    ★★★½

  • One World: Together at Home

  • Mrs. America

  • Love Wedding Repeat

  • Little Fires Everywhere

  • Your Name Engraved Herein

  • All the Bright Places

  • The Thing About Harry

    ★★★★

  • To All the Boys: P.S. I Still Love You

  • Disclosure

  • Minari

    ★★★★★

  • Palm Springs

    ★★★★

  • Promising Young Woman

    ★★★½

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★★½

  • The Turning

    ★★★

  • Miss Americana

  • Little Women

  • Charlie's Angels

    ★★★½

  • Last Christmas

    ★★★★

  • Let It Snow

    ★★★

  • So My Grandma's a Lesbian!

    ½

  • Looking for Alaska

  • A Cinderella Story: Christmas Wish

    ★★

  • The Addams Family

    ★★★★

  • Jojo Rabbit