flapper has logged 36 entries for films during June 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Loki

Loki

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
30
The Wolf's Call

The Wolf's Call

2019
×
★★★½
Edit this entry  
26
Security

Security

2021
×
★★½
Edit this entry  
25
Halloween II

Halloween II

2009
×
★★½
Edit this entry  
25
Halloween

Halloween

2007
×
★★★
Read the review Edit this entry  
24
Halloween

Halloween

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Halloween II

Halloween II

1981
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Halloween

Halloween

1978
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Loki

Loki

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Censor

Censor

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
20
Beyond Skyline

Beyond Skyline

2017
×
Edit this entry  
20
Rampant

Rampant

2018
×
Edit this entry  
19
The Cabin in the Woods

The Cabin in the Woods

2011
×
★★★½
Edit this entry  
19
The Father

The Father

2020
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Nekrotronic

Nekrotronic

2018
×
★★★
Edit this entry  
18
The Poughkeepsie Tapes

The Poughkeepsie Tapes

2007
×
★★½
Edit this entry  
17
Loki

Loki

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Queen of Spades

Queen of Spades

2021
×
★★
Edit this entry  
17
Sleep

Sleep

2020
×
★★★½
Edit this entry  
13
Prey

Prey

2019
×
★★½
Edit this entry  
13
Infinite

Infinite

2021
×
★★½
Edit this entry  
12
Mortal Engines

Mortal Engines

2018
×
★★★½
Edit this entry  
10
Trick

Trick

2019
×
Edit this entry  
10
Loki

Loki

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Awake

Awake

2021
×
★★½
Edit this entry  
09
Caveat

Caveat

2020
×
★★★
Edit this entry  
09
Don't Let Go

Don't Let Go

2019
×
★★★
Edit this entry  
08
It Chapter Two

It Chapter Two

2019
×
★★★½
Edit this entry  
08
Bad Boys

Bad Boys

1995
×
★★★
Edit this entry  
07
Flashback

Flashback

2020
×
★★★
Edit this entry  
06
Spiral: From the Book of Saw

Spiral: From the Book of Saw

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
06
The Conjuring: The Devil Made Me Do It

The Conjuring: The Devil Made Me Do It

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
04
Bikram: Yogi, Guru, Predator

Bikram: Yogi, Guru, Predator

2019
×
★★★
Edit this entry  
03
The Nightmare

The Nightmare

2015
×
★★★
Edit this entry  
02
Pyewacket

Pyewacket

2017
×
★★★½
Edit this entry  
01
The Crime of the Century

The Crime of the Century

2021
×
★★★★
Edit this entry