• Faces

    ★★★★★

  • Ride the Eagle

    ★★★★

  • Coffee and Cigarettes

    ★★★★★

  • Being the Ricardos

    ★★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★★½

  • The Witcher: Nightmare of the Wolf

    ★★★½

  • Breaking News in Yuba County

    ★★★½

  • Experimenter

    ★★★½

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★

  • The Humans

    ★★★★½

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

    ★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★

  • Spencer

    ★★★★½

  • Nightmare

    ★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • The French Dispatch

    ★★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★★