• The Devil All the Time

    ★★

  • Jeffrey Epstein: Filthy Rich

    ★★★

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★½

  • Don't F**k with Cats: Hunting an Internet Killer

    ★★★½

  • The Confession Killer

    ★★½

  • 1917

    ★★★

  • Doctor Sleep

    ★½

  • The Irishman

    ★½

  • In the Tall Grass

  • Jojo Rabbit

    ★★★★

  • Dolemite Is My Name

    ★★½

  • Knives Out

    ★★★

  • The Platform

    ★★★½

  • The King

    ★★½

  • Uncut Gems

    ★★★½

  • Aquaslash

    ★★

  • Midsommar

    ★★½

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★½

  • Parasite

    ★★★★

  • The Lighthouse

    ★★★★

  • Avengers: Endgame

    ★½

  • The Dirt

  • Ghosts of Sugar Land

    ★★★½

  • The Great Hack

    ★★★

  • Conversations with a Killer: The Ted Bundy Tapes

    ★★★½

  • Fyre

    ★★★

  • Bad Times at the El Royale

    ★½

  • The Sisters Brothers

    ★★★½

  • Mission: Impossible - Fallout

    ★★½

  • Avengers: Infinity War

    ★★½

  • The Cloverfield Paradox

  • Black Panther

    ★★

  • Hereditary

    ★★★★½

  • Trump: An American Dream

    ★★★½

  • WHAT DID JACK DO?

    ★★★

  • Cargo

    ★★

  • Blade Runner 2049

    ★★½

  • Gerald's Game

  • Molly's Game

    ★½

  • The Death of Stalin

    ★★★

  • Dunkirk

    ★★★½

  • The Killing of a Sacred Deer

    ★★★★

  • The Florida Project

    ★★★★

  • It Comes at Night

    ★★½

  • Mommy Dead and Dearest

    ★★★

  • Berlin Syndrome

    ★½

  • Lot Lizard

    ★★★

  • Free Fire

    ★★★

  • Team Foxcatcher

    ★★★½

  • 10 Cloverfield Lane

    ★★★★

  • White Girl

    ★★★

  • The Hateful Eight

    ★★★½

  • The Blackcoat's Daughter

    ★★★½

  • 3-Headed Shark Attack

    ★★

  • The Lobster

    ★★★★

  • Circle

    ★★★

  • Mad Max: Fury Road

    ★★★★½

  • Home

  • The Invitation

    ★★

  • Dope

    ★½

  • Tangerine

    ★★★★★

  • The Witch

    ★★★★½

  • Expelled

    ½

  • Kajaki

    ★★★½

  • Interstellar

    ★★

  • Zombeavers

    ★½

  • Inherent Vice

    ★★★

  • Nightcrawler

    ★★★½

  • It Follows

    ★★★½

  • Airplane vs Volcano

    ★½

  • Nymph

  • Chef

    ½