• Untitled Pirates of the Caribbean Reboot

  • The Babysitter: Killer Queen

    ½

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★★

  • Phineas and Ferb The Movie: Candace Against the Universe

    ★★★½

  • Tenet

    ★★★★

  • The Missing Pizza

  • The Kissing Booth 2

  • Hamilton

    ★★★★½

  • Artemis Fowl

    ½

  • Da 5 Bloods

    ★★★★

  • The Willoughbys

    ★★★

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★½

  • The Weeknd: After Hours

  • Playdate with Destiny

  • Onward

    ★★★½

  • Sonic the Hedgehog

    ★★★

  • My Hero Academia: Heroes Rising

    ★★★½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★

  • 6 Underground

    ½

  • Spies in Disguise

    ★★

  • Jumanji: The Next Level

    ★★½

  • The Irishman

    ★★★★½

  • Jojo Rabbit

    ★★★★★

  • Dolemite Is My Name

    ★★★★

  • Knives Out

    ★★★★½

  • Steven Universe: The Movie

    ★★★

  • Joker

    ★★★★

  • Uncut Gems

    ★★★★

  • Marriage Story

    ★★★★½

  • It Chapter Two

    ★★½

  • Hair Love

  • Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

    ★★½

  • The Lion King

    ½

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★½

  • Toy Story 4

    ★★★½

  • Godzilla: King of the Monsters

    ★★

  • Murder Mystery

    ★★

  • Rim of the World

  • The Lonely Island Presents: The Unauthorized Bash Brothers Experience

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★½

  • Parasite

    ★★★★★

  • Rocketman

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

    ★★★★

  • Aladdin

    ★★

  • Pokémon Detective Pikachu

    ★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★★

  • Shazam!

    ★★★½

  • Us

    ★★★

  • The Beach Bum

    ★★★★

  • Captain Marvel

    ★★

  • Fighting with My Family

    ★★★

  • The Lego Movie 2: The Second Part

    ★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Aquaman

    ★★★

  • The Grinch

    ★★

  • Ralph Breaks the Internet

    ★★★

  • Bohemian Rhapsody

    ★★★

  • Venom

    ★★★

  • Once Upon a Deadpool

  • mid90s

    ★★★★½

  • Christopher Robin

    ★★★

  • My Hero Academia: Two Heroes

    ★★★½

  • Ant-Man and the Wasp

    ★★★

  • Teen Titans Go! To the Movies

    ★★½

  • Jurassic World: Fallen Kingdom

    ★★

  • Incredibles 2

    ★★★½

  • Action Point

    ★★½

  • Tag

    ★★★½

  • BlacKkKlansman

    ★★★½

  • The Kissing Booth

    ★★

  • Solo: A Star Wars Story

    ★½

  • Deadpool 2

    ★★★½