• Scream: Halloween Special

    ★★★½

  • Krush Groove

    ★★★★

  • In Too Deep

    ★★★½

  • Guns N' Roses - Welcome to the Videos

    ★★★★

  • Guns N' Roses: Live Tokyo '92

    ★★★★

  • Guns N' Roses: Use Your Illusion II

    ★★★★

  • Guns N' Roses: Use Your Illusion I

    ★★★★

  • Candyman

    ★★★★★

  • Candyman

    ★★★★½

  • Trancers 4: Jack of Swords

    ★★★½

  • Trancers 3: Deth Lives

    ★★★½

  • Mindhunters

    ★★★

  • Remote Control

    ★★★½

  • Cruel Jaws

    ★★

  • The Last Blockbuster

    ★★★½

  • Fear Street: 1666

    ★★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★★

  • Old

    ★★★