Taylor has logged 20 entries for films during June 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
27
Stranger in Town

Stranger in Town

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Bo Burnham: What.

Bo Burnham: What.

2013
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
23
The Punisher: Dirty Laundry

The Punisher: Dirty Laundry

2012
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Annabelle Comes Home

Annabelle Comes Home

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Annabelle: Creation

Annabelle: Creation

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Annabelle

Annabelle

2014
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Luca

Luca

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
17
The Conspiracy

The Conspiracy

2012
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
16
NO MORE NORMAL

NO MORE NORMAL

2020
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Caveat

Caveat

2020
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Saw

Saw

2003
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
07
The Conjuring: The Devil Made Me Do It

The Conjuring: The Devil Made Me Do It

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

2020
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Bedeviled

Bedeviled

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Followed

Followed

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
03
Victor Crowley

Victor Crowley

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
03
The Flying Car

The Flying Car

2002
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Hatchet III

Hatchet III

2013
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Hatchet II

Hatchet II

2010
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Wish Upon

Wish Upon

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry