• Cry Macho

  • Schumacher

    ★★★

  • The Voyeurs

  • Malignant

  • Candyman

  • Reminiscence

    ★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★½

  • Jesus Kid

  • Beckett

    ★★

  • Free Guy

    ★★★½

  • The Green Knight

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★

  • Jungle Cruise

    ★★

  • Old

    ★★

  • Pig

    ★★★½

  • Jolt

    ★½

  • Val

    ★★★½

  • Black Widow

    ★★★

  • The Tomorrow War

    ★★½

  • No Sudden Move

    ★★½

  • Luca

    ★★½

  • Infinite

    ★½

  • In the Heights

    ★★★

  • Oslo

    ★★½

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★½

  • F9

    ★½

  • Cruella

    ★★★

  • The Woman in the Window

  • Army of the Dead

    ★★

  • Oxygen

    ★★½

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★½

  • Tom Clancy's Without Remorse

    ★★½

  • Wrath of Man

    ★★½

  • Stowaway

    ★★½

  • Mare of Easttown

    ★★★★

  • Thunder Force

    ★½

  • Voyagers

    ★★

  • Mortal Kombat

    ★★½

  • The Box

    ★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★½

  • Nobody

    ★★½

  • Get the Goat

    ★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★½

  • Hey There!

    ★★★

  • Coming 2 America

    ★★

  • Moxie

    ★★★½

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★½

  • Bad Luck Banging or Loony Porn

    ★★★

  • The United States vs. Billie Holiday

    ★★½

  • Cherry

    ★★★

  • Chaos Walking

    ★½

  • Tom & Jerry

    ★★

  • The Mauritanian

    ★★★

  • Space Sweepers

    ★★½

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★½

  • Palmer

    ★★★

  • Malcolm & Marie

    ★★½

  • The Little Things

    ★★½

  • WandaVision

    ★★★½

  • Outside the Wire

    ★★½

  • Music

    ★½

  • The Dig

    ★★½

  • Locked Down

    ★★½

  • The White Tiger

    ★★★½

  • The Soul

    ★★½

  • All My Friends Are Dead

    ★★

  • News of the World

    ★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★½

  • Human Animals

    ★★

  • The Midnight Sky

    ★★½

  • Rose Island

    ★★★½

  • Emicida: AmarElo - It's All for Yesterday

    ★★★★