• Bingo Hell

    ★★

  • The Guilty

    ★★★½

  • The Last Mercenary

    ★★½

  • Resident Evil: Infinite Darkness

    ★★½

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★

  • The Tomorrow War

    ★★★½

  • Xtreme

    ★★★½

  • Friends: The Reunion

    ★★★★

  • Army of the Dead

    ★★★★

  • Tom Clancy's Without Remorse

    ★★★½

  • Mortal Kombat

    ★★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★½

  • Boss Level

    ★★★½

  • The Guest Room

    ★★★

  • Black Box

    ★★½

  • The New Mutants

    ★½

  • Greenland

    ★★★½

  • The Larva Island Movie

    ★★★

  • Legacy of Lies

    ★★★

  • Black Water: Abyss

    ★★★½

  • Force of Nature

    ★★

  • Extraction

    ★★★★

  • Abominable

    ★★★

  • Corona Zombies

    ½

  • Trolls World Tour

    ★★★

  • The Hunt

    ★★★½

  • Spenser Confidential

    ★★★

  • The Way Back

    ★★★½

  • Bloodshot

    ★★★

  • Bad Tales

    ★★½

  • Onward

    ★★★★★

  • The Rhythm Section

    ★★½

  • Sonic the Hedgehog

    ★★★

  • Bad Boys for Life

    ★★½

  • Hard Night Falling

    ★★★

  • 6 Underground

    ★★★½

  • Trauma Center

    ★½

  • The Immortal

    ★★★

  • The Gentlemen

    ★★★★

  • Jumanji: The Next Level

    ★★★

  • 1917

    ★★★

  • The Driver

    ★★★

  • Grand Isle

    ★★

  • Charlie's Angels

    ★★

  • Acceleration

    ★★

  • Primal

    ★★★

  • Midway

    ★★★½

  • 21 Bridges

    ★★★

  • Terminator: Dark Fate

    ★★★

  • Kill Chain

    ★★★

  • The Forest of Love

    ★★★

  • The Addams Family

    ★★★

  • 10 Minutes Gone

    ★★½

  • The Irishman

    ★★★★½

  • In the Shadow of the Moon

    ★★½

  • Rambo: Last Blood

    ★★★½

  • Abominable

    ★★★

  • Color Out of Space

    ★★★

  • Military Wives

    ★★★

  • Profondo

    ★★★

  • Mosul

    ★★★½

  • The King

    ★★★½

  • Running with the Devil

    ★★★½

  • Ad Astra

    ★★★½

  • Angel Has Fallen

    ★★★

  • Hoax

    ★★★

  • School Spirit

    ★★★

  • The Wretched

    ★★★

  • Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

    ★★★

  • Point Blank

    ★★½

  • Crawl

    ★★★½

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★