lucien has logged 16 entries for films during March 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Murder by Numbers

Murder by Numbers

2002
×
★★½
Edit this entry  
30
Ready Player One

Ready Player One

2018
×
★½
Read the review Edit this entry  
29
Stay

Stay

2005
×
★★★★½
Edit this entry  
28
Hounds of Love

Hounds of Love

2016
×
★★★★
Edit this entry  
22
Pacific Rim: Uprising

Pacific Rim: Uprising

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Welcome the Stranger

Welcome the Stranger

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
20
Axolotl Overkill

Axolotl Overkill

2017
×
★★
Read the review Edit this entry  
15
Tragedy Girls

Tragedy Girls

2017
×
★★★
Edit this entry  
12
The Greatest Showman

The Greatest Showman

2017
×
★★★
Edit this entry  
11
Call Me by Your Name

Call Me by Your Name

2017
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
06
Six: The Mark Unleashed

Six: The Mark Unleashed

2004
×
Edit this entry  
04
The Shape of Water

The Shape of Water

2017
×
★★★★
Edit this entry  
04
Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

2017
×
★★★½
Edit this entry  
04
I, Tonya

I, Tonya

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Lost Highway

Lost Highway

1997
×
★★★★
Edit this entry  
01
Double Lover

Double Lover

2017
×
★★★★
Edit this entry