• The Kissing Booth 2

    ★★★★★

  • All the Bright Places

    ★★★★★

  • Someone Great

    ★★★★★

  • After

    ★★★★★

  • The Kissing Booth

    ★★★★★

  • Gerald's Game

    ★★★★

  • The Bye Bye Man

  • 6 Years

    ★★★★★

  • Comet

    ★★★★★

  • Her

    ★★★★★

  • The Perks of Being a Wallflower

    ★★★★★

  • Charlie St. Cloud

    ★★★★★

  • Remember Me

    ★★★★★

  • Dear John

    ★★★★★

  • The Notebook

    ★★★★★

  • Eternal Sunshine of the Spotless Mind

    ★★★★★